„Sūduva-Mantinga“ susitvarkė su „Kuršiais“

2020-10-24 18:32

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL – VIKINGLOTTO) ir toliau neklumpa.

7
18
4
3

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 91:75 (19:14, 22:16, 25:22, 25:23) pranoko Palangos „Kuršius“ (1-2) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šeimininkai rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje. Tautvydas Kliučinykas smeigė du tritaškius bei pridėjo dvitaškį, o Rokas Stankevičius perėmė kamuolį, efektingai apėjo varžovus ir įkrovė iš viršaus, taip marijampoliečių pranašumą padidindamas iki 14 taškų – 64:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Jonas Zakas realizavo tolimą metimą, Edvinas Jezukevičius pelnė taškus iš po krepšio, T. Kliučinykas pridėjo dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 12:2 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – 78:54.

Būtent R. Stankevičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Puolėjas per 20 minučių pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 0/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Puikiai iš toli šiose rungtynėse metę marijampoliečiai realizavo lygiai pusę mestų tritaškių – 17 iš 34.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 14 (4/8 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 12 (3/4 dvit.), Kostas Jonuška 11 (3/4 trit.).

„Kuršiai“: Chase‘as Harleris 28 (6/8 dvit., 5/7 trit.), Laurynas Mikalauskas 9 (4/10 dvit., 8 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 8.