Lemiamu metu spurtavę „Telšiai“ išvargo pergalę prieš „Delikatesą“

2020-10-22 19:44
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Antrąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo „Telšių“ (2-1) klubas. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 68:57 (20:18, 20:11, 18:20, 10:8) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (0-3), kuris ir toliau lieka be pergalių.

11
14
3
57%
4/7

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą (40:29).

Visgi Mindaugo Januškos auklėtiniams pavyko atsitiesti. Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms Žilvinas Petraitis smeigė tritaškį ir „Delikatesas“ kvėpavo varžovams į nugaras (57:60).

Tačiau per likusį laiką „Telšiai“ pademonstravo geležinę gynybą ir iki rungtynių pabaigos neleido svečiams įmesti nė vieno taško, patys atsakydami spurtu (8:0) bei iškovodami pergalę.

Prie „Telšių“ pergalės svariai prisidėjo Tomas Zdanavičius. Komandos naujokas per 18 ant parketo praleistų minučių pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 14 naudingumo balų.

Nuo pralaimėjimo „Delikateso“ komandos neišgelbėjo rezultatyvus Justino Mccarthuro pasirodymas. Rungtyniaudamas be keitimų amerikietis per 40 minučių pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Telšiai“: Gytis Sirutavičius (2/4 trit.) ir Ignas Zdanevičius (4 atk. kam.) po 11, Mindaugas Norkus 10 (5 atk. kam) , Ignas Razutis 9 (3/9 trit.), Ovidijus Kaminskis 7 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Vilius Pocius 6, Aistis Pilauskas 5.

„Delikatesas“: Justinas Mccarthuras 19 (3/5 trit.), Žilvinas Petraitis 11 (2/4 trit.), Šarūnas Kulevičius 10 (4 rez. perd.), Dengas Riakas ir Arminas Kleišys po 6.