M. Pacevičiaus dvigubas dublis vainikuotas pergalingu „Perlo Energijos“ startu

2020-10-15 21:19
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vilniaus „Perlo Energija“ (1-0) iš NKL starto išvykoje parsiveža pergalę. Edvino Justos auklėtiniai Šilalėje 85:79 (19:19, 30:21, 22:25, 14:14) pranoko vietos „Lūšį“ (0-1).

22
24
64%
7/11
83%
5/6

Jokūbui Rubinui pelnius du taškus ketvirtojo kėlinio viduryje, „Perlo Energijos“ pranašumas siekė aštuonis taškus (82:74). Triskart kamuolį puolime atkovojusiai „Lūšiai“ Mindaugas Čepauskas įmetė tritaškį, bet per kitas dvi minutes šeimininkai nesurinko nė taško.

Prasidėjus paskutinei minutei Justas Košys pataikė dvitaškį – 79:83, tačiau tuoj pat praleido Justo Šukelio taškus (85:79). Per likusį laiką šilališkiai prametė tris tolimus metimus ir liko nieko nepešę.

Martynas Pacevičius nugalėtojams per 32 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir 5 kartus suklydo.

Adas Šimonis, realizavęs 4 tritaškius iš 6, surinko 15 taškų, 7 atkovotus kamuolius bei 4 klaidas.

„Lūšis“: Laurynas Lučinskas ir Mindaugas Čepauskas (4/9 trit.) – po 18, Justas Košys 10 (4/12 metimai).

„Perlas Energija“: Martynas Pacevičius 22 (11 atk. kam., 5 kld.), Adas Šimonis 15 (4/6 trit.), Jokūbas Rubinas 10 (7 rez. perd.).