Geriausiu sezono teisėju išrinktas Šarūnas Gabrilavičius

2020-04-30 10:24

VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu teisėju išrinktas Šarūnas Gabrilavičius. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.

Geriausią teisėją rinko lygos klubai. 14 komandų pateikė savo balsą, o viena nusprendė susilaikyti.

Pirmoje pozicijoje atsidūręs Š. Gabrilavičius sulaukė 5 balsų. Antroje vietoje likęs Mantas Butvilas surinko 3 balsus, o Tomas Stankevičius ir Žydrūnas Paliušis gavo po du balsus bei pasidalijo 3-4 vietomis.

„Visada stengiuosi savo darbą atlikti kuo geriau, o pažanga ateina su praktika. Labiausiai tobulėji pats peržiūrėdamas savo video iš rungtynių, atlikdamas analizę. Geriausiai mokaisi iš savų klaidų

Stebiu ir kitų teisėjų rungtynes, tą pačią Eurolygą, kurioje yra elitiniai teisėjai. Jaunystėje mano teisėjų idealas buvo amžinatilsis Virginijus Dovidavičius, aišku, ir Romualdas Brazauskas. Iš dabartinių – Gytis Vilius ir Tomas Jasevičius“, – svetainei „nklyga.lt“ sakė Š. Gabrilavičius.

Šis teisėjas VIKINGLOTTO-NKL dirba antrąjį sezoną iš eilės, o anksčiau penkmetį švilpė Lietuvos krepšinio lygoje. Šį sezoną jis daugiausiai teisėjavo NKL, tačiau kelis kartus dirbo ir LKL rungtynėse bei KMT pirmajame etape.

Arbitro tikslas – įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygoje.

„Dėl to ir teisėjauju, nes siekiu aukščiausių tikslų. O ar pavyks – kaip Dievas duos“, – pasisakė teisėjas.

Rodyti komentarus


Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.