„Gargždai“ išsivežė pergalę iš Jonavos

2020-03-05 19:59
Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

„Jonava“ (14-22) VIKINGLOTTO-NKL antrosios grupės susitikime namuose patyrė pralaimėjimą 83:92 (29:16, 10:26, 20:25, 24:25) prieš „Gargždus“ (18-18).

32
34
7
50%
4/8

Galingai rungtynes pradėję šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 29:16.

„Jonava“ į duobę krito antrajame kėlinyje, kurio metu pelnė tik 10 taškų, o svečių puolimui nerado priešnuodžių ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 3 taškų deficitą – 39:42.

Iki rungtynių pabaigos likus 55 sekundes Martynas Linkevičius dvitaškiu išlygino rezultatą – 83:83.

Kitoje atakoje Mantas Ruikis išprovokavo pražangą atakuojant iš toli ir neklydo nuo baudų metimo linijos – 86:83.

„Jonava“ neužpuolė, o Justas Vazalis ir Nerijus Zabarauskas gavo po techninę pražangą. M. Ruikis realizavo 4 baudų metimus ir nugalėtojas tapo aiškus – 90:83.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mantas Ruikis. Puolėjas pelnė 32 taškus (6/13 dvit., 4/8 trit., 8/8 baud. Met.) atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, 3 kartus prarado ir surinko 34 naudingumo balus.

„Jonava“: Martynas Linkevičius 28 (10 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 17 (8 atk. kam.), Martynas Pacevičius 16 (8 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 15 (8 rez. perd.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 32 (34 naud. bal.), Laurynas Mikalauskas 17 (6 atk. kam.), Jonas Dumašius 10, Tadas Poška ir Ernestas Jonkus po 9 (7 rez. perd.).