VIKINGLOTTO-NKL vyks numatytu tvarkaraščiu

2020-02-28 17:44
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vadovaudamasi atsakingų valstybinių institucijų priimtais sprendimais, VIKINGLOTTO-NKL informuoja, kad numato vykdyti visas lygos rungtynes.

VIKINGLOTTO-NKL susidarius situacijai dėl koronaviruso kviečia būti sąmoningais komandų sirgalius, kurie pastarąsias kelias savaites lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje – Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose, ir susilaikyti nuo lankymosi viešose vietose, įskaitant ir VIKINGLOTTO-NKL rungtynes.

Sirgaliai, kurie jaučiasi prastai, jiems pakilusi temperatūra, jie čiaudi ar kosėja, primygtinai prašomi pasilikti namuose ir saugoti savo bei aplinkinių sveikatą.

Jeigu atsakingų institucijų informacija keisis, lyga, bendradarbiaudama su VIKINGLOTTO-NKL klubais ir jų miestų savivaldybėmis, pasilieka galimybę reaguoti ir imtis griežtesnių priemonių.

Papildomą informaciją apie prevencines priemones ir rekomendacijas galima rasti www.sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.

Rodyti komentarus


Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.