Palangos ekipą pranokusi „Jonava“ šventė penktąją pergalę paeiliui

2020-02-27 19:56

Jonavos  Jonava“ (14-20) VIKINGLOTTO-NKL antrosios grupės susitikime namuose  84:71 (18:19, 26:11, 12:20, 28:21) palaužė „Palangos Kuršius“ (15-18) ir šventė penktąją pergalę paeiliui.

20
23
7
80%
4/5

Šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje, kurio metu pataikė net 6 tolimus metimus ir į pertrauką išėjo pirmaudami dviženkliu skirtumu – 44:30.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Karolis Sapiega tritaškiu sumažino svečių deficitą iki 6 taškų – 50:56.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti minutę ir 56 sekundes, Martynas Pacevičius greitą ataką pabaigė dvitaškiu ir suteikė šeimininkams dviženklį pranašumą – 75:65. Per likusį rungtynių laiką palangiškiai grėsmingiau priartėti nebesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Martynas Linkevičius, kuris pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus tiek pat kartų suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Jonava“: Martynas Linkevičius 20 (7 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 16,  Nojus Pankratjevas (3/3 trit.) ir Ianas Gardeneris po 13, Martynas Pacevičius 12 (5 atk. kam).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 22, Laurynas Lučinskas 14, Luka Zaharijevičius 11.