„Jonava“ rungtynių pabaigoje palaužė „Erelių“ pasipriešinimą

2020-02-20 20:44

Po įtemptos kovos pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) įsirašė „Jonavos“ (12-20) ekipa.

25
31
56%
9/16
16

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai išvykoje 72:68 (18:19, 21:20, 14:18, 19:11) palaužė Mažeikių „Erelius“ (14-18) ir nutraukė jų dviejų paeiliui iškovotų pergalių seriją.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes Ianas Gardeneris pataikė iš po krepšio ir svečių pranašumą padidino iki 4 taškų (67:63).

Šeimininkai sėkmingo išpuolio surengti nesugebėjo, o likus žaisti 68 sekundes, tas pats I. Gardeneris pelnė dar vieną dvitaškį ir „Jonava“ atitrūko per 6 taškus (69:63).

Mažeikiškiams du taškus kitoje atakoje pelnė Deividas Kumelis, tačiau į tai tokios pat vertės metimu atsakė „Jonavos“ atstovas Justas Vazalis (71:65).

Visgi šeimininkai rankų nenuleido ir du taiklūs Augustino Venckaus bei vienas sėkmingas Moga Lado baudos metimas šeimininkų deficitą nurėžė perpus (68:71).

Vis dėlto, likus žaisti 10 sekundžių pražanga sustabdytas Martynas Linkevičius pataikė vieną baudą ir „Jonavos“ pergalę įtvirtino (72:68).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kahlilas Thomasas, kuris per 36 žaistas minutes pelnė 25 taškus (9/16 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

„Ereliai“: Moga Lado 19 (10 atk. kam.), Justas Nausėdas 10 (7 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 9, Jameelas Tayloras 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Jonava“: Kahlilas Thomasas 25 (16 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas (4 atk. kam.) ir Ianas Gardeneris (4 atk. kam.) po 9, Martynas Pacevičius 8 (6 atk. kam.).