Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Gargždai“ įveikė „Lūšį“

2020-02-06 21:25

„Gargždų“ (16-15) ekipa užtikrintai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL).

12
28
63%
5/8
2

Eriko Kubiliaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 85:65 (25:9, 23:28, 20:23, 17:5) įveikė Šilalės „Lūšies“ (8-23) komandą.

Šeimininkai nepavejamai pabėgo ketvirtajame kėlinyje, kai Mantas Ruikis smeigė tritaškį, Rimantas Daunys pridėjo dvitaškį, o iš viso 5 minučių atkarpą „Gargždai“ laimėjo 15:0 ir susikrovė 23 taškų pranašumą (83:60).

Per likusį laiką šilališkiams spurto surengti nepavyko ir „Gargždai“ šventė pergalę namuose.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Arvydas Kačinas, kuris per 35 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, dukart suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėjusiųjų gretose naudingumu išsiskyrė Deividas Kumelis, kurio sąskaitoje – 22 taškai (6/9 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, tiek pat rezultatyvių perdavimų, 3 klaidos ir iš viso surinkti 19 naudingumo balų.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Tadas Poška (6 atk. kam.) ir Rimantas Daunys po 14, Ernestas Jonkus 13, Arvydas Kačinas 12 (16 atk. kam., 28 naud, bal.), Jonas Dumašius 11 (5 rez. perd.).

„Lūšis“: Deividas Kumelis 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Čepauskas 13, Eimantas Žilius 8 (6 atk. kam.).