„Neptūnas-Akvaservis“ parklupdė lyderius – „Telšius“

2020-01-30 20:33

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (20-10) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė pergalę namuose 82:76 (18:21, 25:14, 23:22, 16:19) prieš lygos lyderius, Telšių „Telšius“ (25-4). Pastariesiems tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui.

13
19
80%
4/5
3

Šeimininkai atitolo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet po du taškus pelnė Deividas Rasys ir Matas Vaitkus ir suteikė svečiams 8 taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 43:35.

Ketvirtajame kėlinyje po Adomo Sidarevičiaus dvitaškio šeimininkai įgijo 13 taškų pranašumą – 76:63.

Per likusį laiką svečiai aptirpdė deficitą, tačiau pergalę šventė šeimininkai.

„Telšių“ negelbėjo solidžiai rungtyniavęs Ovidijus Kaminskis, pelnęs 21 tašką (6/15 dvit., 9/12 baud. met.) atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus taip pat 3 kartus perėmęs kamuolį ir užfiksavęs 33 naudingumo balų rodiklį.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 14 (7 atk., kam), Deividas Rasys 13, Klaidas Metrikis 11, Adomas Sidarevičius 9.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21 (33 naud. bal., 7 atk., kam., 5 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 16, Ignas Razutis 15 (6 rez. perd.), Mindaugas Norkus (9 atk. kam.) ir Rytis Biliartas po 10.