„Neptūno“ ir „Žalgirio“ dublerių akistatoje – klaipėdiečių triumfas

2020-01-25 16:49
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Vienintelėse šio savaitgalio VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse – Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (19-10) pergalė.

12
24
8
5

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmosios grupės rungtynėse namuose 87:78 (27:20, 22:21, 17:20, 21:17) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (14-15).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje uostamiesčio klubas pirmavo viso labo 3 taškais (66:63), tačiau tuomet surengė pergalingą spurtą.

Vytautas Šarakauskas pataikė dvitaškį, Deividas Rasys smeigė tritaškį, o dar du taškus pridėjo Nojus Mineikis ir iki mačo pabaigos likus 3 minutėms, klaipėdiečiai jau turėjo dviženklį pranašumą – 78:67.

Kauniečiai dar bandė vytis varžovus, tačiau V. Šarakauskas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir galutinai nusprendė susitikimo baigtį (81:70).

Nugalėtojų ekipoje naudingiausiai žaidęs V. Šarakauskas pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Žalgirio-2“ gretose šio sezono rezultatyvumo rekordą pakartojo Erikas Venskus, kuris pelnė 22 taškus (9/16 dvit., 4/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

Puolėjas 22 taškus prieš lygiai dvi savaites buvo taip pat įmetęs į Klaipėdos komandos krepšį.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 13 (3/9 trit.), Vytautas Šarakauskas 12 (8 atk. kam.), Klaidas Metrikis (4/5 dvit., 1/7 trit.), Deividas Rasys ir Lukas Kreišmontas (3/4 trit.) po 11.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 22 (9/16 dvit.), Kerras Kriisa 14 (4/8 dvit.), Giedrius Bergaudas 11 (4/8 dvit.), Justinas Ramanauskas ir Gytis Mačionis po 10.