Savaitės rungtynėse „Gargždai“ sutriuškino „Jonavos“ ekipą

2020-01-11 21:37
Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse „Jonava“ (7-19) namuose neturėjo šansų kovoje su „Gargždais“ (11-15) ir pralaimėjo 66:101 (16:19, 14:30, 16:26, 20:26).

18
32
16
69%
9/13

„Gargždai“ laimėjo visus kėlinius, o po dviejų kėlinių jau triuškino šeimininkus 49:30. Po trečiojo kėlinio pranašumas pasiekė jau 29 taškų ribą.

„Gargždų“ komandoje bent 12 naudingumo balų surinko šeši krepšininkai.

Geriausiai pasirodė Laurynas Mikalauskas, kuris įmetė 18 taškų (9/13 dvit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

„Gargždų“ komandoje geriausias savo rungtynes sužaidė 23-ejų 195 cm ūgio Kristupas Totoris. Jis per 23 minutes įmetė 17 taškų (3/7 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudos).

Alberto Vilimo kariauna vertėsi be Deivido Anužio ir Jono Dumašiaus.

„Jonava“: Kahlilas Thomasas 13 (7 atk. kam.), Justas Vazalis 9 (3/3 trit.), Ignas Fiodorovas ir Modestas Žaunieriūnas po 8.

„Gargždų“: Laurynas Mikalauskas (16 atk. kam., 32 naud. bal.) ir Mantas Ruikis po 18, Kristupas Totoris 17 (3/3 trit.), Ernestas Jonkus 16 (7 rez. perd.), Rimantas Daunys 14.