„Vytis“ galingą atkarpą pratęsė patiesdamas „Kuršius“

2020-01-11 17:46
Nuotr.: Alius Koroliovas
Nuotr. Alius Koroliovas

Penktą pergalę per pastarąsias šešerias VIKINGLOTTO – NKL rungtynes iškovojo Šakių „Vyčio“ (13-14) ekipa, šeštadienį savo aikštėje 82:81 (25:19, 22:17, 20:15, 15:30) pranokusi „Palangos Kuršius“ (11-15).

14
22
50%
2/4
2

Šis laimėjimas šakiškiams praktiškai garantavo vietą stipriausiųjų aštuonete po dviejų varžybų ratų. „Vyčiui“ užtenka laimėti paskutinį antrojo rato mačą kitą savaitę arba sulaukti bent vienos artimiausių persekiotojų nesėkmės.

Galutinis šios dvikovos rezultatas neatspindi to, kaip „Vytis“ užtikrintai pirmavo antroje mačo dalyje.

Nors trečiojo kėlinio pradžioje 10 taškų be atsako pelnę palangiškiai priartėjo iki 48:53, tačiau tuomet „Vytis“ ketvirtį pabaigė kėlinį spurtu 14:3 ir nutolo 67:51.

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje „Vytis“ pirmavo 78:61, tačiau po truputį atsilikimą mažinę palangiškiai iš pradžių priartėjo per vienženklį skirtumą, o, iki mačo pabaigos likus žaisti 9 sekundes, sumažino atsilikimą iki 78:81.

Kitoje atakoje Aurelijus Pukelis realizavo vieną baudą ir Roberto Keliačiaus tritaškis sulig finaline sirena nieko nebereiškė.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 17 (7 atk. kam.), Justas Sakalauskas ir Marijus Užupis po 14, Paulius Beliavičius 13, Paulius Semaška 11.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras (8 atk. kam.) ir Mindaugas Reminas po 15, Aidas Viskontas 13, Laurynas Lučinskas 10.