I. Razučio vedami „Telšiai“ po atkaklios kovos palaužė „Delikatesą“

2019-12-21 17:40
Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Telšių „Telšiai“ (20-2) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse tęsia įspūdingą pergalių seriją.

20
28
8
56%
5/9

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 80:74 (31:27, 18:16, 16:15, 15:16) įveikė Joniškio „Delikateso“ (11-12) krepšininkus ir pasiekė jau 10-ąją pergalę paeiliui.

Telšiškiai atsiplėšė ketvirtajame kėlinyje. Tomas Rimša pataikė baudas, o Žygimantas Jocys bei Mindaugas Norkus pridėjo po dvitaškį ir svečiai įgijo dviženklę persvarą – 69:58.

Vis tik „Delikatesas“ sugebėjo atsakyti savąja atkarpa. Airidas Giedraitis pasižymėjo dvitaškiu, Andrius Globys pelnė taškus iš po krepšio, o Aistis Pilauskas smeigė tritaškį ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, rezultatas tapo lygus – 69:69.

Likus pusantros minutės, Ovidijus Kaminskis atliko sėkmingą reidą krepšio link, o visai netrukus Robertas Giedraitis buvo nubaustas technine pražanga. Ignas Razutis realizavo baudos metimą, o kitoje atakoje jis dar atseikėjo tritaškį ir mačo baigtis buvo nulemta – 78:72.

Nugalėtojams I. Razutis pelnė 20 taškų (1/5 dvit., 5/9 trit., 3/3 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 21 (4/7 dvit., 3/10 trit.), Aistis Pilauskas 15 (3/8 trit., 10 rez. perd.), Giedrius Stankevičius 12 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Andrius Globys 11 (5/6 dvit.).

„Telšiai“: Ignas Razutis 20 (5/9 trit., 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Vilius Pocius (5/7 dvit.), Ernestas Bružas (4/7 trit.) ir Tomas Rimša (8 atk. kam.) po 14, Mindaugas Norkus 11 (5/11 dvit.).