Kovoje dėl kamuolių dominavusi „Lūšis“ pranoko „Žalgirio“ dublerius

2019-12-07 18:29
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime pasiekė Šilalės „Lūšies“ (5-14) krepšininkai, kurie namų aikštėje Rietave 79:74 (17:17, 16:23, 30:14, 16:20) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ (9-10) ekipą.

11
19
60%
3/5
2

Likus minutei ir 35 sekundėms Laurynas Vaištaras pataikė tolimą metimą ir „Žalgirio“ dubleriai prie varžovų priartėjo per 5 taškų atstumą – 72:77. Visgi tuomet Valdas Undraitis pelnė dvitaškį iš po krepšio ir padidino „Lūšies“ persvarą iki 7 taškų (79:72).

Minutę trukusį taškų badą nutraukė tik Vitalijus Kozys, kuris, likus 3 sekundėms, pataikė dvitaškį iš po krepšio, tačiau šis metimas didelės reikšmės rungtynių baigčiai neturėjo ir Šilalės klubas šventė pergalę.

„Lūšis“ varžovus gerokai pranoko kovodama dėl atšokusių kamuolių – sugriebė 50 kamuolių, kai žalgiriečiai atkovojo 36.

„Žalgirio“ dubleriams nepadėjo Erikas Venskus, kuris treniruojasi su pagrindine Kauno komanda.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 16 (5 atk. kam.), Martynas Šeputis 15 (5 atk. kam.), Modestas Jurkaitis 11 (5 atk. kam.), ..., Justas Košys 8 (7 atk. kam.), Vidas Veryga 7 (6 atk. kam.), Brandonas Boldenas 6 (9 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys (8 atk. kam.) ir Mantas Rubštavičius po 11, Giedrius Bergaudas (5 atk. kam.) ir Justinas Ramanauskas (5 atk. kam.) po 7, Dominykas Stenionis 6 (13 rez. perd.).