Įspūdingo palaikymo sulaukęs „Perlas“ per pratęsimą nusileido „Žalgiriui-2“

2019-11-30 18:22
Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Įspūdingo sirgalių palaikymo sulaukęs Vilniaus „Perlo“ (8-9) klubas VIKINGLOTTO-NKL patyrė nesėkmę per pratęsimą.

Daugiausia pataiko: Augustas Marčiulionis

Principiniame stipriausių Lietuvos dublerių komandų derbyje „Perlas“ savo aikštėje 95:97 (23:24, 16:13, 17:28, 27:18, 12:14) nusileido Kauno „Žalgiriui-2“ (9-8).

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Augustas Marčiulionis pataikė abi baudas, o tuomet dar smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 95:95. Visgi tiksint paskutinėms sekundėms dvitaškiu pergalę „Žalgirio“ dubleriams išplėšė Justinas Ramanauskas.

A. Marčiulionis vilniečius bandė tempti į pergalę ir pagrindinio laiko metu, kai likus 27 sekundėms pataikė dvitaškį ir „Perlą“ išvedė į priekį 83:81.

Visgi likus 17 sek. Vitalijus Kozys pataikė abi baudas ir rezultatą išlygino, o pergalingo metimo neįmetė Andreas Kalogiros.

Šiame mače „Perlo“ komandą palaikė didžiulis sirgalių būrys – į rungtynes susirinko 2,002 žiūrovai.

Pralaimėjusiems 23 taškus įmetė Ąžuolas Tubelis (11/17 dvit.), kuris taip pat atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 2 metimus. Augustas Marčiulionis pridėjo 20 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams „Žalgirio-2“ kapitonas Vitalijus Kozys surinko 21 tašką (3/3 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius.

„Perlo“ komandoje nežaidė Einaras Tubutis, o „Žalgirio-2“ – Erikas Venskus.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 23 (11/17 dvit., 8 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 20 (7 rez. perd.), Simas Jarumbauskas 14, Erikas Jermolajevas (7 atk. kam.) ir Adas Šimonis po 11.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 21 (3/3 trit.), Justinas Ramanauskas 17 (6 rez. perd.), Giedrius Bergaudas 14 (11 atk. kam.), Karolis Babušis 13.