L. Mikalausko ir M. Ruikio vedami „Gargždai“ susitvarkė su „Jonavos“ iššūkiu

2019-11-09 19:49

„Gargždų“ (5-6) ekipa iškovojo penktąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Alberto Vilimo auklėtiniai namuose 83:73 (19:18, 21:14, 21:21, 23:20) įveikė „Jonavos“ (2-9) komandą, kuri po vienuoliktojo turo ir toliau lieka iškovojusi vos dvi pergales.

18
24
6
8

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – likus rungtyniauti 7 minutes, šeimininkai pirmavo 7 taškais (66:59), tačiau netrukus Mantas Ruikis pataikė smeigė du tritaškius, pataikė dvitaškį ir „Gargždų“ krepšininkai susikūrė 13 taškų persvarą (74:61), kurios per likusį laiką svečiai panaikinti nesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Laurynas Mikalauskas, kuris per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 18 taškų (9/14 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinko 24 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino M. Ruikis, kurio sąskaitoje 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Po šio susitikimo „Gargždų“ ekipa su 5 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje užima aštuntąją vietą, tuo metu šiame sezone buksuojantys Jonavos krepšininkai su 2 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais yra VIKINGLOTTO-NKL lentelės apačioje – 14-toje vietoje.

„Gargždai“: Laurynas Mikalauskas 18 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantas Ruikis 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Erikas Kubilius 14, Deividas Anužis 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Jonas Dumašius 10 (4 rez. perd.).

„Jonava“: Martynas Pacevičius (10 atk. kam.) ir Kahlilas Thomasas (13 atk. kam., 4 kld.) po 16, Juozas Balčiūnas 14 (6 rez. perd.), Modestas Žaunieriūnas 10.