„Sūduva-Mantinga“ triumfavo Tauragėje

2019-11-09 17:53
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-2) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

14
22
67%
4/6
2

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 86:72 (25:16, 24:17, 12:19, 25:20) pranoko Tauragės krepšinio klubą (4-7), kuriam tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Marijampoliečiai iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Jonas Zakas pataikė iš toli, Martynas Zigmantavičius pridėjo dvitaškį, Edvinas Jezukevičius, o „Sūduva-Mantinga“ po spurto 11:2 atitrūko dviženkle persvara – 25:14.

Antrąjį ketvirtį ir vėl sėkmingiau baigė marijampoliečiai. Gintautas Matulis realizavo baudų metimus bei netrukus pridėjo dvitaškį, o M. Zigmantavičius pelnė dar du taškus ir „Sūduva-Mantinga“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 16 taškų pranašumą (49:33).

Vis tik tauragiškiai sugebėjo spurtuoti ketvirtajame kėlinyje. Deividas Keburys smeigė tritaškį, neilgai trukus pridėjo du taškus su pražanga, o po laimėtos atkarpos 10:4, iš „Sūduva-Mantinga“ pranašumo teliko 3 taškai – 65:62.

Ketvirtajam kėliniui persiritus į antrąją pusę Tautvydas Kliučinykas bei G. Matulis smeigė po tritaškį ir, likus 3,5 minutės, marijampoliečiai įkvėpė gaivaus oro gurkšnį – 75:66. Iš karto po to J. Zakas pridėjo dvitaškį ir „Sūduva-Mantinga“ atstatė dviženklį pranašumą (77:66), kurio pakako iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs J. Zakas pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/5 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo bei išprovokavo po dvi pražangas.

Komandai vis dar padėti negalėjo čiurnos traumą patyręs Tomas Galeckas.

Tauragės krepšinio klubas: Deividas Keburys 21 (3/5 trit., 11 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 14 (4/8 dvit., 6 kld.), Rytis Biliartas 11 (5/9 dvit.), Andrius Aleksandrovas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 18 (4/5 trit., 7 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 17 (5/9 dvit., 1/5 trit., 11 atk. kam.), Gintautas Matulis 15 (4/4 dvit.), Martynas Zigmantavičius 14 (5/7 dvit.), Šarūnas Beniušis 11 (5/6 dvit.).