V. Šarakausko vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ įveikė „Žalgirio“ dublerius

2019-11-09 16:42
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).

20
38
83%
5/6
67%
6/9

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (6-5) ekipą.

Savaitės rungtynių statusą turėjusi dvikova sėkmingiau prasidėjo „Neptūno“ dubleriams, kurie po pirmųjų 10 minučių jau turėjo dviženklę persvarą (23:12), o į pertrauką išėjo ilsėtis būdami priekyje 41:34.

Trečiąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo atkarpa 12:4 (53:38) ir po šio smūgio Arvydo Gronskio auklėtiniai atsigauti nebesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vytautas Šarakauskas, pelnęs 20 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.). Veteranas per 27 minutes dar spėjo atkovoti 11 kamuolių, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 38 naudingumo balus. Šis rodiklis yra asmeninis krepšininko rekordas.

Kauniečių ekipoje su 16 taškų (7/15 dvit., 2/2 baud.) ir 6 atkovotais kamuoliais išsiskyrė Erikas Venskus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 20 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 38 naud. bal.), Nojus Mineikis 14, Klaidas Metrikis 11, Lukas Kreišmontas 10.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 16 (7/16 dvit.), Justinas Ramanauskas 14 (5 rez. perd.), Karolis Babušis 9.