„Sūduva-Mantinga“ po atkaklios kovos palaužė jaunuosius žalgiriečius

2019-10-26 17:58
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Pergales ir toliau VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse skinanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-0) turėjo bene sunkiausią išbandymą šiame sezone.

Povilo Šakinio auklėtiniai tik po atkaklios kovos 68:61 (17:13, 12:17, 21:19, 18:12) palaužė Kauno „Žalgirio-2“ (4-3) krepšininkus bei išliko vienintele NKL komanda, nepatyrusia nė vieno pralaimėjimo.

Itin atkakliame mače susitikimas vyko taškas į tašką visų rungtynių metu. Trečiajame kėlinyje svečiai po 5 iš eilės Pauliaus Murausko taškų ir taiklios Kerro Kriisos baudos buvo pabėgę 8 taškų persvara (39:31), bet marijampoliečiai greitai grįžo į rungtynes.

Martynas Zigmantavičius pataikė iš toli, Aurimas Kieža pataikė dvitaškį, Edvinas Jezukevičius pelnė dar 4 taškus ir po spurto 9:0 į priekį jau išsiveržė 40:39.

Ketvirtojo kėlinio viduryje M. Zigmantavičius realizavo baudas ir rezultatą išlygino. Jau netrukus E. Jezukevičius pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio, o likus kiek daugiau nei minutei, dar vieną dvitaškį pataikė M. Zigmantavičius ir „Sūduva-Mantinga“ įgijo 4 taškų persvarą – 65:61.

Marijampoliečiai likusią rungtynių dalį sėkmingai apsigynė, o galutinai pergalę įtvirtino taikli M. Zigmantavičiaus bauda (66:61).

Rungtynes paįvairino ir puikūs Justino Jogmino epizodai, kuris vien per pirmąją mačo dalį atliko 3 dėjimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Marijampoliečių gretose rezultatyviausiai žaidęs M. Zigmantavičius pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 1/5 trit., 5/6 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei du kartus suklydo.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 20 (6/10 dvit.,8 rez. perd.), Justinas Jogminas 15 (6/7 dvit., 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 12 (2/2 dvit.).

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 23 (1/7 dvit., 6/11 trit.), Dominykas Stenionis 12 (5/6 metimai), Paulius Murauskas 8 (1/4 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam.).