Tauragės ekipa pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui

2019-10-19 19:08
Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Namuose žaidęs Tauragės krepšinio klubas (4-1) VIKINGLOTO-NKL pasiekė pergalę 91:80 (30:17, 18:21, 23:17, 20:25) prieš Mažeikių „Erelius“ (2-3).

12
25
67%
4/6
9

Tai ketvirtoji Tauragės ekipos pergalė iš eilės.

Jau pirmajame kėlinyje namuose žaidę tauragiškiai po Ernesto Serkevičiaus baudų metimų įgijo dviženklę persvarą – 25:15.

Įspūdingas E. Serkevičiaus metimas:

Trečiajame kėlinyje svečiai po Augustino Venckaus tritaškio buvo sumažinę atsilikimą iki 5 (43:48), tačiau likusią kėlinio dalį užtikrintai laimėję Tauragės krepšinio klubo krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidų pranašumą – 71:55.

Ketvirtajame kėlinyje „Ereliai“ kelis kartus buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio, bet rimtesnio pasipriešinimo nesukėlė ir šeimininkai šventė užtikrintą pergalę – 91:80.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo netoli dvigubo dublio likęs Karolis Babkauskas, kuris per 37 minutes pelnė 12 (4/6 trit.) taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus taip pat atkovojo 4 kamuolius bei mačą baigė fiksuodamas 25 naudingumo balų rodiklį.

Tauragės krepšinio klubas: Deividas Keburys 21, Tadas Sebežiovas 17, Rytis Biliartas 14 (11 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 13, Karolis Babkauskas 12 (9 rez. perd., 25 naud. bal.).

Ereliai: Augustinas Venckus 18, Mantvydas Staniulis 16 (8 rez. perd.), Erikas Jakštys 14, Dovydas Daubaris 12.