Naudingiausias karjeros rungtynes sužaidęs Ignas Razutis „Telšius“ traukė į pergalę

2019-10-19 18:41
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Penktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTO-NKL) iškovojo „Telšių“ (5-1) ekipa, kuri išvykoje 87:79 (19:17, 23:27, 23:20, 22:15) įveikė „Gargždus“ (2-3).

26
43
5
80%
4/5

Svečiai iš Telšių lemiamą spurtą surengė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes.

Ignas Razutis atseikėjo du tritaškius, taškus su varžovo pražanga pridėjo Ovidijus Kaminskis, o Tomo Rimšos pataikytas dvitaškis iš viso telšiškiams sukūrė 8 taškų pranašumą (83:75). „Gargždai“ per likusią minutę intrigos grąžinti nesugebėjo.

Nugalėtojų ekipoje įspūdingas rungtynes sužaidė Ignas Razutis. Gynėjas per 32 aikštėje praleistas minutes pelnė 26 taškus (7/7 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius  atliko 9 rezultatyvius perdavimus, taip pat 4 kamuolius perėmė.

Jis surinko 43 naudingumo balus ir užfiksavo savo karjeros rekordą.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 18, Laurynas Mikalauskas 13 (11/12 baud. met., 9 atk. kam., 7 kld.), Jonas Dumašius 12 (5 rez. perd.), Ernestas Jonkus 11 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Lučinskas ir Deividas Anužis (5 rez. perd.) po 8.

„Telšiai“: Ignas Razutis 26 (4 atk. kam. 9 rez. perd., 4 per. kam., 43 naud. bal.), Tomas Rimša 20 (8 atk. kam.), Mindaugas Norkus 15 (7 atk. kam., 4 kld.), Mindaugas Stašys 12.