„Šilutė“ pirmąją nesėkmę patyrė prieš „Neptūną-Akvaservis“

2019-10-19 18:02

„Šilutės“ komanda VIKINGLOTO-NKL patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Kęstučio Mačijausko kariauna namie 95:99 (23:29, 19:32, 28:17, 25:21) pripažino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-1) pranašumą, kuri triumfavo penktąjį kartą paeiliui.

Po dviejų kėlinių „Neptūnas-Akvaservis“ kontroliavo situaciją ir pirmavo 61:42, bet „Šilutė“ sugrįžo į kovą – po trečiojo kėlinio ekipas skyrė jau tik 8 taškai.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Klaipėdos klubas tvirtai laikė iniciatyvą (95:81), bet „Šilutė“ atsakė spurtu 12:0 ir likus 44 sekundėms priartėjo iki 93:95.

Lukas Kreišmontas suklydo, bet tuo pačiu atsakė ir Omaras Alstonas.

Tuomet „Šilutė“ turėjo prasižengti, o Lukas Kreišmontas prametė antrąją baudą, bet kamuolį puolime sugriebė Vytautas Šarakauskas. Jis pelnė dvitaškį su pražanga, o šeimininkai per likusias sekundes išsigelbėti nepajėgė.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 27 (9/14 metimai), Omaras Alstonas 26 (10 atk. kam.), Andrius Gaidys 15, Paulius Poška 10, Simonas Serapinas 7 (5 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 23 (5/5 trit.), Vytautas Šarakauskas 20 (9 atk. kam.), Nojus Mineikis 17, Deividas Rasys 9.