Aukštaūgių vedama „Sūduva-Mantinga“ pratęsė pergalių seriją NKL pirmenybėse

2019-10-17 20:18
Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalingą sezono startą VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 87:70 (22:18, 28:13, 20:15, 17:24) susitvarkė su „Palangos Kuršių“ (1-4) ekipa ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje. Justinas Jogminas pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo Tomas Galeckas, o J. Jogminas surinko dar 4 taškus paeiliui ir marijampoliečių persvara išaugo iki 13 taškų – 35:22.

Antrąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ pabaigė laimėdama atkarpą 6:0 ir tokiu būdu susikrovė jau triuškinamą persvarą (50:31).

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir iniciatyvą išlaikę marijampoliečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Šarūnas Beniušis pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, kartą suklydo, surinko 29 naudingumo balus ir pasižymėjo įspūdingu dėjimu.

Tuo metu Edvinas Jezukevičius prie pergalės pridėjo 17 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos), 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, vieną klaidą bei 18  naudingumo balų.

Komandai šį kartą nepadėjo apsirgęs Tautvydas Kliučinykas, traumą besigydantis Aurimas Kieža ir į kariūnų žaidynes išvykęs Gintautas Matulis.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (5/10 dvit., 12 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (5/6 dvit.) po 17, Julius Liesis (2/3 trit.) ir Jonas Zakas (4/7 trit.) po 12, Justinas Jogminas (3/5 dvit.) ir Martynas Zigmantavičius (3/4 dvit.) po 10.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 21 (8/15 dvit.), Augustinas Jankaitis 14 (7/10 dvit.), Mindaugas Reminas 9.