„Jonava“ NKL ir Baltarusijos turnyre nusileido svečiams

2019-10-13 22:35
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Jonavos „Jonava“ sekmadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) ir Baltarusijos turnyre neatsilaikė prieš svečius iš Baltarusijos, kai 70:77 (22:17, 16:19, 11:20, 21:21) nusileido Minsko „Cmoki-2“ komandai.

16
23
9
67%
2/3

Nors svečiai iš Minsko pralaimėjo pirmąjį ketvirtį 5 taškais (17:22), vėliau „Jonavos“ klubą pranoko tiek antrajame, tiek trečiajame kėlinyje ir, prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui, buvo priekyje 56:49.

Abiems komandoms lygiai (21:21) sužaidus paskutinį rungtynių ketvirtadalį tapo aišku, jog jonaviečiams išsigelbėti nebepavyks.

„Cmoki-2“ į pergalę vedė Vladislavas Bizniukas per 24 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, tačiau 5 sykius suklydo bei taip surinko 18 naudingumo balų.

„Jonava“: Martynas Pacevičius ir Redas Jakubauskas po 13, Kahlilas Thomasas 11, Ianas Gardeneris ir Amisi Kapinga po 8, Justas Vazalis 7, Arminas Kleišys 6, Justinas Leganovič taškų nepelnė.

„Cmoki-2”: Vladislavas Bizniukas 18 taškų, Danilas Barysevičius ir Aliaksėjus Navoičykas po 16, Maksimas Liutyčius 14.