Nuo rungtynių pradžios dominavę šilutiškiai beveik pusšimčiu taškų sutriuškino „Erelius“

2019-10-05 18:07
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO – NKL) įsirašė „Šilutės“ (2-0) krepšininkai.

25
28
8
100%
2/2

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 91:46 (24:15, 17:8, 19:14, 31:9) sutriuškino be pergalių liekančius Mažeikių „Erelius“ (0-2).

Svečiai dviženklę persvarą įgijo jau antrojo ketvirčio pradžioje, o į rūbines komandos išėjo ilsėtis šilutiškiams triuškinant savo varžovus – 41:23.

Iškart po pertaukos šeimininkai laimėjo atkarpą 10:5 (33:46), tačiau „Šilutė“ tuomet spurtavo 14:4 ir prieš ketvirtąjį kėlinį užtikrintai pirmavo prieš savo varžovus – 60:37.

Per paskutines 10 rungtynių minučių svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Paulius Poška pagerino karjeros rezultatyvumo ir naudingumo rekordus.

Puolėjas per 30 minučių pelnė 25 taškus (7/11 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus. Ankstesni P. Poškos rekordai buvo 15 pelnytų taškų ir 18 naudingumo balų.

P. Poškai puikiai talkino 19 taškų (9/13 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.) surinkęs Valdas Vasylius bei 20 (7/12 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.) pridėjęs Byronas Sanfordas.

Šeimininkų gretose vienintelis Ivanas Aladka surinko dviženklį taškų skaičių. Gynėjas aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/7 trit., 2/5 baud.) ir 5 sykius suklydo.

„Ereliai“: Ivanas Aladka 10 (0/7 trit., 5 kld.), Justas Nausėdas 9 (4 per. kam.), Tomas Balčiūnas 8 (3/11 dvit., 10 atk. kam.).

„Šilutė“: Paulius Poška 25 (7/11 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Byronas Sanfordas 20 (7/12 dvit., 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Valdas Vasylius 19 (9/13 dvit., 22 naud. bal.), Joshua Hamiltonas 11.