„Vytis“ pakrikštijo debiutantus 100 taškų rungtynėmis

2019-10-03 20:19

VIKINGLOTTO–NKL pirmenybių starte – įtikinama Šakių „Vyčio“ (1-0) pergalė. Trečiajame ketvirtyje 30 taškų surinkę Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 100:74 (22:22, 28:17, 30:18, 20:17) sutriuškino debiutantę Šilalės „Lūšį“ (0-1).

19
23
90%
9/10
6

Svečiai rungtynėsi laikėsi iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet jų deficitas siekė vos du taškus (28:30). Tuomet „Vytis“ surengė spurtą 12:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (42:30).

Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę „Vyčio“ žaidėjai trečiąjį ketvirtį laimėjo 30:18 ir pirmaudami 80:57 atgal nebesidairė.

Universalų pasirodymą Šakių ekipos gretose surengė Paulius Semaška, per 24 minutes įmetęs 12 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 6 kamuolius ir užfiksavęs 20 balų naudingumą.

„Lūšies“ klubo negelbėjo ir antrieji šansai puolime, kur jie 19 sykių kartojo savo metimus. „Vytis“ po varžovų krepšių sugriebė tik 6 kamuolius.

100-ąjį tašką nugalėtojams paskutinėmis sekundėmis įmetė Laurynas Miknevičius.

„Vytis“: Aurelijus Pueklis 19 (6 atk. kam.), Rokas Stankevičius ir Domantas Vilys (3/3 trit.) – po 15, Paulius Semaška 12 (9 rez. perd., 6 atk. kam.).

„Lušis“: Martynas Šeputis 15, Justas Košys 13 (8 atk. kam.), Mindaugas Čepauskas (4/12 dvit.) ir Eimantas Žilius – po 11.