„Telšių“ spurtas lemiamame kėlinyje padėjo pelnyti pergalę prieš „Erelius“

2019-09-21 16:53
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Draugiškame žemaičių derbyje „Telšių“ krepšinio klubas namuose po atkaklios kovos 97:96 (22:24, 26:25, 21:28, 28:19) palaužė Mažeikių „Erelius“.

Pirmajame kėlinyje Mažeikių krepšininkai spurtavo 15:8, tačiau pabudę telšiškiai ėmė vytis varžovus – po pirmosios rungtynių dalies „Ereliai“ į rūbinę patraukė pirmaudami vos vienu tašku (49:48).

Į antrąją susitikimo dalį sugrįžę mažeikiškiai tik dar labiau padidino atotrūkį – po trijų ketvirčių „Ereliai“ pirmavo 8 taškais (77:69).

Per pirmąsias penkias lemiamo kėlinio minutes „Telšiai“ spurtavo 18:6, o ketvirčio pabaigoje šventė pergalę vieno taško pranašumu – 97:96.

„Telšių“ gretose labiausiai pasižymėjo Mindaugas Stašys, per 28 minutes pelnęs 21 tašką (3/6 dvit., 1/6 trit., 12/12 baud. met.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 4 bei perėmęs vieną kamuolį ir taip surinkęs 21 efektyvumo balą.

Tuo metu „Erelių“ komandoje rezultatyviausias buvo Augustinas Venckus. Krepšininkas per 29 minutes įmetė 22 taškus (4/7 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sugriebė vieną kamuolį ir surinko 22 naudingumo balus.

„Telšiai“: Mindaugas Stašys 21 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Laurynas Kaveckis 20, Ignas Razutis 19 (6 rez. perd., 6 atk. kam.), Mindaugas Norkus 13 (5 atk. kam.), Antanas Bertašius 11, Tomas Rimša 7 (6 atk. kam.).

„Ereliai“: Augustinas Venckus 22 (22 naud. bal.), Justas Nausėdas 18, Kirylas Chumakou 13, Mantvydas Staniulis (10 rez. perd.) ir Ivanas Aladka po 11, Andrejus Aheyenka 10.