Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubai toliau tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui.

Amžius: 23
Ūgis: 208 cm
Svoris: 98 kg
Gimimo vieta: Mažeikiai, Lietuva

Šeštadienio popietę Telšiuose buvo pakartotas praėjusio NKL sezono mažasis finalas, kai Tomo Rimšos vedami vietos „Telšiai“ 85:69 (21:25, 12:15, 28:12, 24:17) nugalėjo „Palangos Kuršius“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo palangiškiai, kurie jau penktąją rungtynių minutę varžovus lenkė dvigubai – 11:5. Nors šeimininkai bandė svečius vytis, „Palangos Kuršiai“ po pirmųjų dešimt žaidimo minučių pirmavo 4 taškais (25:21).

Tempo pajūrio klubas nesumažino ir antrajame ketvirtyje, kurį svečiai laimėjo 15:12. Bendras rezultatas po dviejų kėlinių – 7 taškų „Palangos Kuršių“ pranašumas (40:33).

Į antrąją rungtynių pusę „Telšiai“ sugrįžo su visiškai kitokia energija – per pirmąsias penkias minutes spurtavo 10:2 (43:42), o ketvirtį vainikavo spurtu 18:10. Taip šeimininkai ne tik persvėrė rezultatą, bet po trijų kėlinių jau pirmavo 9 taškais (61:52).

Tokia pati situacija reiškėsi ir lemiamame ketvirtyje, kurį telšiškiai laimėjo 24:17 ir rungtynes užbaigė pergale 16 taškų pranašumu – 85:69.

„Telšių“ pergalę iš dalies nulėmė komandos atsarginiai žaidėjai, kurie pelnė 46 taškus. Tuo metu „Palangos Kuršių“ rezervas varžovams atseikėjo 18.

„Telšius“ į priekį vedė galingai žaidęs Rimša, per 28 minutes surinkęs 25 taškus (10/14 dvit., 5/9 baud. met.), atkovojęs 17 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavęs 2 varžovų metimus.

„Palangos Kuršių“ gretose rezultatyviausiai žaidė Quincy Tayloras. Klubo naujokas per 30 minučių surinko 13 taškų (4/12 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud. met.), sugriebė 6 ir perėmė 4 kamuolius bei išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

„Telšiai“: Tomas Rimša 25 (10/14 dvit., 17 atk. kam.), Ignas Razutis 21 (5/7 trit., 6 rez. perd.), Ž. Jocius 12, Taurantas Tamošiūnas 10, Antanas Bertašius 9 (7 atk. kam.).

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Aidas Viskontas 12 (8 rez. perd.), R. Keliašius 11 (8 atk. kam.), Karolis Sapiega 10 (7 atk. kam.).