Antrą pergalę paeiliui pasiekusi „Sūduva-Mantinga“ išplėšė lemiamas serijos rungtynes

2019-03-30 17:43
Nuotr.: Gintaras Šiuparys
Nuotr. Gintaras Šiuparys

Ant prarajos ribos buvusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasiekė savo. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 77:64 (20:20, 21:9, 16:15, 20:20) įveikė Joniškio „Delikatesą“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą, kuris tapo 2-2.

17
28
9
4

Penktosios ir lemiamos serijos rungtynės vyks balandžio 2-ąją Marijampolėje.

Svečiai apčiuopiamą persvarą įgijo antrajame kėlinyje. Edvinas Jezukevičius pataikė dvitaškį, Martynas Zigmantavičius realizavo baudas ir tolimą metimą, o Marijampolės ekipa laimėjo atkarpą 12:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 32:21.

Po ilgosios pertraukos susitikimo eiga pernelyg nesikeitė. „Sūduva-Mantinga“ ir toliau išlaikė dviženklę persvarą ir varžovams arčiau priartėti neleido.

Tiesa, šeimininkai po Karolio Lukošiūno tritaškio ir Ryčio Biliarto taškų ketvirtojo kėlinio viduryje buvo sumažinę deficitą iki 6 taškų, tačiau kitoje atakoje Aurimas Urbonas taip pat atsakė tritaškiu, o Antanas Bertašius įkrovė iš viršaus ir ekipas vėl skyrė 11 taškų (66:55).

Susigrąžintos persvaros marijampoliečiai nebešvaistė bei tokiu būdu išplėšė lemiamas serijos rungtynes.

„Sūduvą-Mantingą“ į pergalę vedęs Aurimas Urbonas pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit., 1/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Rokas Stankevičius 17 (9 atk. kam.), Šarūnas Beniušis 13 (4/7 dvit.), Rytis Pipiras 9.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 17 (4/7 trit., 9 atk. kam.), Aurimas Kieža (3/6 trit.) ir Martynas Zigmantavičius po 15.