Trečią kartą jaunuosius žalgiriečius įveikęs „Delikatesas“ – NKL ketvirtfinalyje

Joniškio „Delikatesas“ tapo pirmąja komanda užbaigiusia šio Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono atkrintąmųjų seriją.

20
32
11
4

Roberto Giedraičio auklėtiniai namuose 83:59 (26:13, 26:22, 21:6, 10:18) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ ir seriją laimėjo 3-0. Ketvirtfinalyje „Delikatesas“ susitiks su Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ klubu. Pirmosios rungtynės vyks kovo 23-iąją Marijampolėje.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Rokas Stankevičius realizavo baudų metimus, Rytis Pipiras ir Giedrius Stankevičius pridėjo po dvitaškį, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, o „Delikatesas“ spurtavo 14:5 bei nutolo dviženkle persvara – 21:11.

Joniškio ekipa tašką rungtynėse padėjo po ilgosios pertraukos. Airidas Giedraitis smeigė tritaškį, Š. Beniušis pelnė taškus su pražanga, o atkarpą 10:0 laimėję šeimininkai susikrovė triuškinamą pranašumą – 62:35.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs G. Stankevičius pelnė 20 taškų (4/7 dvit., 4/5 trit), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo 4 metimus, kartą suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Giedrius Stankevičius 20 (4/5 trit.. 11 atk. kam.), Šarūnas Beniušis (4/6 dvit.) ir Airidas Giedraitis (4/12 metimų) po 12, Rytis Biliartas 10 (5/6 dvit.).

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 15 (3/6 trit.), Kerras Kriisa 14 (4/11 trit.), Giedrius Bergaudas 11.