Antrą kartą „Žalgirį-2“ sutriuškinęs „Delikatesas“ – viena koja NKL ketvirtfinalyje

2019-03-14 19:43

Joniškio „Delikatesas“ žengė tvirtą žingsnį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio link.

Fotogalerija

Roberto Giedraičio auklėtiniai svečiuose 97:71 (31:12, 18:27, 22:16, 26:16) sutriuškino Kauno „Žalgirį-2“ ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0. Trečiasis, ir galbūt lemiamas susitikimas vyks šeštadienį Joniškyje.

„Delikatesas“ mačą galingai pradėjo nuo pat jo pradžios. Šarūnas Beniušis pataikė dvitaškį, Rytis Pipiras ir Giedrius Stankevičius atseikėjo po tritaškį, dar vieną tolimą metimą realizavo Rokas Stankevičius ir įsibėgėję svečiai rungtynes pradėjo spurtu 19:3.

Sužaidus pirmąjį kėlinį, „Delikatesas“ savo persvarą sugebėjo padidinti dar labiau – 31:12.

Jaunieji žalgiriečiai kiek atsitiesė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 27:18 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 10 taškų deficitą (39:49).

Vis tik prasidėjus antrajai mačo daliai, iniciatyvą ir vėl perėmė jonaviškiai. Rytis Pipiras sudrebino lanką dėjimu, o tuomet prasidėjo Karolio Lukošiūno šou: gynėjas realizavo 4 baudas iš eilės, pataikė tolimą metimą ir „Delikateso“ persvara pasiekė 20 taškų ribą (65:45).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Karolis Lukošiūnas pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit., 6/6 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 7 pražangas, triskart suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 16 (5/15 dvit., 1/6 trit., 11 atk. kam.), Arnas Adomavičius 15 (4/5 dvit.), Modestas Kancleris 9 (3/11 metimų).

„Delikatesas“: Rokas Stankevičius (4/5 trit.) ir Šarūnas Beniušis (8/8 dvit.) po 21, Karolis Lukošiūnas 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Rytis Pipiras 11, Giedrius Stankevičius 10 (12 atk. kam.).