Paaiškėjo NKL atkrintamųjų poros

2019-03-09 17:53
Nuotr.:

Nacionalinėje krepšinio lygoje baigėsi reguliaraus sezono kovos, po kurių paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros.

Reguliaraus sezono nugalėtoja tapo Šakių „Vyčio“ komanda (32-10), antrąją poziciją užėmė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (30-12), trečiąją – „Palangos Kuršiai“ (26-16), ketvirtąją – „Telšiai“ (25-17). Visos keturios komandos iškart pateko į ketvirtfinalį.

5-12 vietose likusios komandos žais aštuntfinalio serijoje iki trijų pergalių. Namų aikštės pranašumą turės 5-8 vietose likę klubai.

Aštuntfinalio poros:

„Šilutė“ (5) – Jonavos „Sintek-Jonava“ (12)

Vilniaus „Perlas“ (6) – Molėtų „Ežerūnas“ (11)

Joniškio „Delikatesas“ (7) – Kauno „Žalgiris-2“ (10)

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8) – Gargždų SC (9)

Atkrintamųjų medį galite peržiūrėti čia.

Aštuntfinalis startuos antradienį, kovo 12-ąją dieną. Keturios šio etapo nugalėtojos ketvirtfinalyje žais su keturiomis stipriausiomis reguliaraus sezono ekipomis.

Pasirodymą turnyre baigė Tauragės krepšinio klubas, Mažeikių „Ereliai“ ir Kauno KTU. Pastaroji komanda užėmė paskutinę vietą ir, pagal NKL nuostatus, iškrito į žemesnį divizioną – Regionų krepšinio lygą.