Palangoje pergalingas S. Mitchello šūvis padovanojo pergalę prieš „Neptūną-Akvaservį“

2019-03-08 20:01

Spenseris Mitchellas šį vakarą tapo „Palangos Kuršių“ (26-15) herojumi. Netaiklų komandos draugo metimą pataisęs amerikietis išplėšė pajūrio komandos pergalę 84:83 (25:23, 19:23, 20:16, 20:21) prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (20-21).

19
22
100%
5/5
3

Likus 25 sekundėms iki susitikimo pabaigos uostamiesčio ekipos įžaidėjas Tadas Pažėra baudų metimais išvedė svečių ekipą į priekį (83:82), tačiau rungtynių baigtis priklausė „Kuršiams“.

Mykolo Dieninio tolimas metimas nepasiekė tikslo, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs S. Mitchellas jį pataisė ir iškovojo palangiškiams dramatišką pergalę.

Galingą antrąjį kėlinį sužaidė „Neptūnas-Akvaservis“ įžaidėjas T. Pažėra – gynėjas pataikė visus keturis dvitaškius, pridėjo du baudų metimus, pelnė 10 taškų, o svečiai iš Klaipėdos į ilgąją pertrauką nusinešė 2 taškų persvarą – 46:44.

Trečiasis ketvirtis priklausė „Kuršių“ lyderiui Jalenui Riley. Amerikietis įmetė 15 iš 20 palangiškių pelnytų taškų kėlinyje, taip leisdamas šeimininkams prieš lemiamas 10 dvikovos minučių įgyti 2 taškų pranašumą – 62:64.

„Neptūnas-Akvaservis“ gretose pergalingame susitikime išsiskyrė T. Pažėra. Įžaidėjas per 26 minutes pelnė 25 taškus (9/11 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, surinko 25 naudingumo balus.

Tuo metu Palangos ekipoje žibėjo naudingiausias lygos krepšininkas J. Riley. „Kuršių“ lyderis per 28 minutę pelnė 28 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimą, blokavo metimą, tris kartus suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Rytoj klaipėdiečiai uždarys reguliarųjį sezoną namuose dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“. Mačo pradžia – 16 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 25 (9/11 dvit.), Klaidas Metrikis 16 (4/8 trit.), Arūnas Mikalauskas 13, Vytautas Šarakauskas 11 (5 atk. kam.).

„Kuršiai“: Jalenas Riley 28, Spenseris Mitchellas 17, Aidas Viskontas 13, Tomas Miškinis 12.