Charakterį parodęs ir ketvirtajame kėlinyje siautėjęs „Perlas“ patiesė „Sūduvą-Mantingą“

2019-03-08 19:51
Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Vilniaus „Perlo“ (21-20) krepšininkai kurie svečiuose 77:70 (17:16, 18:21, 15:22, 27:11) patiesė vienus pirmenybių lyderių Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ (29-12) klubą.

20
24
75%
6/8
11

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 8 minutėms, Gediminas Navickas pataikė dvitaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 9 taškų (61:52). Vis tik tuomet savo spurtą surengė jaunieji „Ryto“ krepšininkai.

Robertas Keliačius pataikė dvitaškį, Tadas Vaičiūnas pridėjo baudų metimus, Ąžuolas Tubelis pelnė 4 taškus iš eilės ir ketvirčio viduryje svečių deficitas jau buvo minimalus – 62:63.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Simas Jarumbauskas įmetė abi baudas, Ą. Tubelis pridėjo dvitaškį, o Tadas Vaičiūnas smeigė tritaškį ir „Perlo“ pranašumas pasiekė 5 taškus – 73:68.

Šeimininkams buvo likusios vos 30 sekundžių, per kurias „Sūduva-Mantinga“ atsigriebti nebespėjo bei turėjo susitaikyti su nesėkme.

Nugalėtojų gretose S. Jarumbauskas pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 2/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Ši pergalė vilniečiams leido šoktelti į penktąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 16 (6/8 dvit.), Edvinas Jezukevičius 15 (5/7 dvit.), Žygimantas Šimonis 11 (3/8 trit.).

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 20 (6/8 dvit., 11 atk. kam.), Lukas Kvedaravičius 13 (3/5 dvit., 1/5 trit.), Tadas Vaičiūnas (2/9 trit.), Ąžuolas Tubelis ir Augustas Marčiulionis po 10.