„Sūduva-Mantinga“ po atkaklios kovos palaužė klaipėdiečius

2019-03-01 20:16
Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (19-19) išgyveno dar vieną dramą Nacionalinėje krepšinio lygoje. Be naudingiausio komandos krepšininko Vytauto Šarakausko rungtyniavę klaipėdiečiai Marijampolėje  80:85 (18:23, 21:18, 19:19, 22:25) „Sūduvos-Mantingos“ (29-10) ekipai nusileido paskutinę akimirką.

19
32
6
100%
6/6

Vidutiniškai po 19 naudingumo balų per rungtynes renkančiam 37-erių veteranui V. Šarakauskui buvo suteiktas poilsis. Klaipėdoje liko ir puolėjas Dovydas Romančenko, iki tol nė vienerių rungtynių šį sezoną nepraleidusį žaidėją sustabdė gripas.

Pirmajame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ nesugebėjo sulaikyti Marijampolės aukštaūgio Aurimo Kiežos. Įsismarkavęs veteranas pataikė visus tris tolimus metimus, per kėlinį pelnė 13 taškų, o klaipėdiečių atsilikimas siekė 5 taškus – 18:23.

Antrajame kėlinyje „Sūduvos-Matingos“ pranašumas buvo išaugęs iki dviženklio – 26:37. Vis dėlto 7:0 ketvirtį užbaigę svečiai iki ilgosios pertraukos deficitą prikirpo iki 2 taškų – 39:41.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė nuožmi kova, kurioje pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Likus pusantros minutės iki susitikimo pabaigos Herkus Kumpys įsmeigė tritaškį bei ištirpdė marijampoliečių pranašumą iki minimumo (77:78).

Nors „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Justinas Jogminas prametė abu baudų metimus, tačiau uostamiesčio ekipa tuo nepasinaudojo – įžaidėjas Deividas Anužis suklydo, o kitoje atakoje lemiamą dūrį sudavė šeimininkų gynėjas Gediminas Navickas, pataikęs tritaškį metimą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 18 (2/3 trit.), Herkus Kumpys 14 (4/6 trit.), Nojus Mineikis (3/4 trit.) ir Klaidas Metrikis (4/4 dvit.) – po 11, Tadas Pažėra 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 20 (3/3 trit.), Edvinas Jezukevičius 19 (6/6 dvit., 7/7 baud.), Aurimas Urbonas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Žygimantas Šimonis – po 10.