P. Beliavičiaus vedamas „Vytis“ grįžo į pergalių kelią

2019-02-23 18:24
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Šakių „Vytis“ (30-8) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) atsitiesė po vakar patirto pralaimėjimo Klaipėdos „Neptūnui-Akvaserviui“. Vienvaldžiai lygos lyderiai savo aikštėje po atkaklios kovos 91:85 (24:16, 19:26, 26:23, 22:20) palaužė Joniškio „Delikatesą“ (19-19).

28
27
6
63%
5/8

Likus mažiau negu keturioms minutėms iki dvikovos pabaigos, Rokas Stankevičius dvitaškiu metimu padidino svečių pranašumą iki šešių taškų (85:79), tačiau tuomet šeimininkai kilo į lemiamą šturmą.

Marijus Užupis pelnė penkis taškus iš eilės (84:85), Šarūnas Vingelis pataikė iš toli ir „Vytis“ išsiveržė į priekį – 87:85. Karolio Lukošiūno tritaškis galėjo sugrąžinti „Delikatesui“ pranašumą, tačiau jis skriejo pro šalį, o šeimininkai pergalę įtvirtino tiksliais baudų metimais – 91:85.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Paulius Beliavičius, kuris per 36 minutes pelnė 28 taškus (5/8 dvit., 6/13 trit., 0/1 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Šarūnas Beniušis. Vidurio puolėjas per 26 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 28 (6/13 trit., 6 rez. perd., 27 naud. bal.), Lukas Grabauskas (8 išpr. praž.) ir Aurelijus Pukelis (10 atk kam., 24 naud. bal.) po 16, Marijus Užupis 14.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 17 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 15 (5 rez. perd.), Rytis Biliartas ir Rokas Stankevičius (8 atk. kam.) po 12, Šarūnas Valunta 11 (5 rez. perd.).