„Ežerūno“ krepšininkai išvykoje patiesė Tauragės klubą

2019-02-22 19:58

Molėtų „Ežerūno“ ekipa (16-20) iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), išvykoje 89:81 (17:20, 24:27, 21:14 27:20) įveikusi Tauragės krepšinio klubą (13-22).

27
33
50%
4/8
92%
11/12

Rungtynių pradžioje didesnę energiją demonstravo tauragiškiai ir iki ilgosios pertraukos išlaikė nedidelį šešių taškų pranašumą.

Visgi trečiajame ketvirtyje „Ežerūnas“ surengė spurtą ir kėlinį laimėję 21:14, lemiamoje atkarpoje varžovų nebeprisileido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jonas Zakas, surinkęs 27 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Dar 23 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus „Ežerūnui“ pridėjo Arnas Beručka.

Tauragės klube ypač solidžiai pasirodė Paulius Morkeliūnas, pasižymėjęs 32 taškais bei 4 atkovotais kamuoliais.

Tauragės krepšinio klubas: 32 Paulius Morkeliūnas, Liudas Radavičius 11, Tadas Sebežiovas ir Raidas Nacius po 10.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 27, Arnas Beručka 23, Ignas Lukošius 13, Kostas Jonuška 11 (12 atk. kam.)