Mačo pabaigoje „Perlo“ šturmą atlaikęs „Vytis“ pratęsė pergalių seriją

2019-02-15 19:39
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Šakių „Vytis“ (29-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išlieka nesustabdoma jėga. Šįkart Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 90:80 (27:23, 25:25, 24:18, 14:14) patiesė Vilniaus „Perlo“ (19-16) krepšininkus.

21
28
Blokuoti metimai
2
75%
3/4

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, „Vytis“ turėjo saugią 10 taškų persvarą, tačiau Adas Šimonis pelnė taškus su pražanga, Domantas Vilys smeigė tritaškį ir likus 2 minutėms, svečių persvara tesiekė 6 taškus (78:84).

Vis tik Paulius Beliavičius pataikė iš vidutinio nuotolio, Lukas Grabauskas realizavo baudos metimą, o Karolis Kokoška atseikėjo tritaškį bei taip nusprendė mačo baigtį – 90:78.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Karolis Brusokas pelnė 21 tašką (9/12 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo 2 metimus, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Perlas“: Domantas Vilys 16 (4/7 dvit.), Einaras Tubutis 13 (6/8 dvit.), Simas Jarumbauskas 12 (9 atk. kam.), Ernestas Naruševičius ir Ąžuolas Tubelis po 10.

„Vytis“: Karolis Brusokas 21 (9/12 dvit.), Marijus Užupis 18 (3/5 trit., 12 atk. kam., 27 naud. bal.), Paulius Beliavičius 13 (1/6 trit.), Šarūnas Vingelis 12 (3/9 metimų), Karolis Kokoška 10.