33 taškus pelnęs Kostas Jonuška užfiksavo karjeros rekordą

2019-01-25 19:55

Kostas Jonuška sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes, o šio krepšininko traukiama Molėtų „Ežerūno“ (10-19) ekipa savo aikštėje 84:78 (19:17, 23:22, 25:18, 17:21) nugalėjo Tauragės krepšinio klubą (11-17).

Foto galerija

26-erių metų 195 cm ūgio K. Jonuška per 29 minutes pelnė 33 taškus (5/6 dvit., 6/11 trit., 5/6 baudos). Ankstesnis krepšininko rekordas buvo 30 taškų, o šį rodiklį jis užfiksavo 2015 metais bei pakartojo šį sezoną.

Atletas taip pat kovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir surinko 32 naudingumo balus.

Jau po pirmosios rungtynių pusės K. Jonuška turėjo 19 taškų. Trečiajame kėlinyje jis pelnė pirmuosius 14 „Ežerūno“ taškų, per šią atkarpą pataikydamas keturis tritaškius iš eilės.

Antrajame kėlinyje „Ežerūnas“ turėjo 17 taškų persvarą (40:23), bet svečiai atsakė atkarpa 16:0 ir priartėjo iki minimalaus skirtumo.

Trečiajame ketvirtyje K. Jonuškos benefiso sulaukę molėtiškiai per penkias minutes susigrąžino dviženklę persvarą (56:45). Tauragiškiai dar sugebėjo priartėti, tačiau mačo pabaigoje užtikrintai laimėjo „Ežerūnas“.

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 33 (5/6 dvit., 6/11 trit., 5/6 baudos, 32 naud. balai), Jonas Zakas 18 (6/10 trit.), Raimondas Ambrulaitis 9 (5/5 baudos), Arnas Beručka 8 (6 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 21 (5 rez. perd.), Liudas Radavičius 17 (4/6 trit.), Paulius Morkeliūnas 13, Deividas Keburys 8.