Po ilgosios pertraukos nesulaikomai žaidęs „Delikatesas“ triumfavo Molėtuose

2019-01-18 19:41

Įspūdingai trečiąjį kėlinį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) mače sužaidęs Joniškio „Delikatesas“ (16-11) išvykoje 94:64 (20:21, 18:14, 33:15, 23:14) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (9-19).

Foto galerija

Po ilgosios pertraukos Joniškio klubas turėjo viso labo 3 taškų persvarą, tačiau po jos prasidėjo svečių dominavimas.

Rytis Pipiras pelnė taškus su pražanga, kiek vėliau pridėjo tritaškį, Airidas Giedraitis bei Karolis Lukošiūnas pataikė du dvitaškius, o A. Giedraitis atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir 13:0 spurtavę svečiai pabėgo į priekį 60:41.

Trečiąjį kėlinį 33:15 laimėję joniškiečiai prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 21 taško persvarą, o mačo eigos pakeisti nebesugebėjęs „Ežerūnas“ buvo priverstas taikstytis su pralaimėjimu.

„Delikateso“ lyderiu buvęs Šarūnas Beniušis pelnė 26 taškus (12/14 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 20 (4/6 trit.), Arnas Beručka (6/10 dvit.) ir Raimondas Ambrulaitis po 12.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 26 (12/14 dvit.), Rytis Biliartas (6/10 dvit.) ir Airidas Giedraitis (7/8 met.) po 16, Rytis Pipiras 15 (6/8 met.).