Į karjeros rekordą taikęsis A. Pukelis vedė „Vytį“ į pergalę prieš NKL čempionus

2018-12-22 18:13

Nors į rikiuotę sugrįžo įžaidėjas Tadas Pažėra, tačiau Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-10) šios dienos susitikime padėti vis dar negalėjo Deividas Anužis, Jonas Dumašius ir Vytautas Šarakauskas, o pastarojo netektis klaipėdiečiams atsiliepė itin skaudžiai.

Foto galerija

Tomo Gaidamavičiaus kariauna namuose nesustabdė įspūdingai žaidusio Šakių „Vyčio“ (16-7) vidurio puolėjo Aurelijaus Pukelio bei patyrė pralaimėjimą 76:92 (21:13, 20:30, 13:23, 22:26).

A. Pukelis per 25 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 37 naudingumo balus. Centrui pritrūko vos vieno efektyvumo balo iki pakartoto karjeros rekordo.

„Neptūnas-Akvaservis“ komandos vidurio puolėjų porą sudarė neseniai prie komandos prisijungęs 20-metis Rokas Gadiliauskas bei 18-metis Petras Piekus. Abu šie krepšininkai sužaidė geriausius mačus Klaipėdos komandoje.

P. Piekus rungtyniavo kiek daugiau nei 15 minučių bei užfiksavo karjeros rekordą. Per šį laiką vidurio puolėjas pelnė 6 taškus bei atkovojo 9 kamuolius. Tuo metu R. Gadiliauskas per 26 minutes pelnė 10 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

Solidžiai rungtynes pradėję klaipėdiečiai po pirmojo ketvirčio turėjo 8 taškų persvarą (21:13), tačiau tuomet aikštelėje ėmė spindėti A.Pukelis.

Per pirmąjį ketvirtį taškų nepelnęs aukštaūgis antrajame kėlinį jų surinko 12, o trečiajame – 9. Vidurio puolėjo vedamas „Vytis“ prieš lemiamą ketvirtį įgijo 12 taškų persvarą (54:66), kuri ketvirtajame kėlinyje buvo pasiekusi ir 20 taškų ribą.

„Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkams nesisekė sustabdyti ir Šakių ekipos snaiperių – „Vytis“ pergalingame mače pataikė net 14 tolimų metimų iš 29 (48 proc.).

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais jau 2019-aisiais, kuomet sausio 4-ąją, penktadienį, vyks į Šilutę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 14, Tadas Pažėra (6 rez. perd.) ir Erikas Kubilius – po 13 (6 atk. kam.), Nojus Mineikis 10 ir Rokas Gadiliauskas – po 10 (9 atk. kam.), Petras Piekus 6 (9 atk. kam.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (13 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blk.), Paulius Beliavičius 20 (5/7 trit., 6 rez. perd.), Šarūnas Vingelis 15, Paulius Semaška 12.