29 naudingumo balus surinkęs O. Kaminskis nukalė „Telšių“ pergalę prieš „Ežerūną“

2018-12-15 17:45

Ovidijus Kaminskis surinko 29 naudingumo balus, o jo vedami Telšių „Telšiai“ (12-8) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse svečiuose 95:72 (15:20, 29:23, 26:19, 25:10) sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ (8-13) krepšininkus.

18
29
70%
7/10
9

Telšiškiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. O. Kaminskis pataikė dvitaškį, Vilius Pocius realizavo baudų metimus, o pirmasis pelnė taškus su pražanga ir „Telšiai“ truktelėjo į priekį septyniais taškais – 59:52.

Svečiai gerai pradėtą darbą užbaigė ketvirtajame kėlinyje. Per pirmąsias tris ketvirčio minutes Juozas Balčiūnas pataikė iš po krepšio, o Ernestas Bružas ir Ignas Razutis smeigė po tritaškį ir susitikimo nugalėtojas didesnių klausimų nebekėlė – „Telšiai“ pirmavo 78:62.

O. Kaminskis pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko minėtuosius 29 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 18 (3/4 dvit., 1/6 trit.), Arnas Beručka 15 (3/5 trit.), Ignas Lukošius 14 (5/7 dvit.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Ernesas Bružas 17 (5/8 trit.), Mindaugas Motuzas 15 (5/10 dvit.), Ignas Razutis 12.