Užtikrinčiau pabaigoje sužaidusi Gargždų ekipa pranoko „Cmoki-2“

2018-11-18 15:56
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Pergalę NKL ir Baltarusijos turnyre iškovojo Gargdžų SC (7-7) komanda, kuri namuose 86:81 (24:23, 18:19, 25:22, 19:17) įrodė pranašumą prieš Minsko „Cmoki-2“ (7-6) krepšininkus.

25
25
100%
5/5
71%
5/7

Prieš prasidedant priešpaskutinei rungtynių minutei, Kirylas Chumakou pelnė du taškus ir išlygino rezultatą – 79:79, bet kitoje atakoje svečiai suklydo. Tuo metu Vaidotas Pečiukas smeigė tritaškį, Laurynas Mikalauskas pridėjo dvitaškį ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 84:79.

Yauheni Beliankou į tai atsakė dviem taškais, kurie buvo paskutiniai „Cmoki-2“ komandai šiame susitikime. Per likusį laiką pražanga sustabdytas Arvydas Eitutavičius realizavo baudas ir įtvirtino gargždiškių pergalę – 86:81.

Puikiai sužaidęs V. Pečiukas per 27 minutes pelnė 25 taškus (5/7 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 1 pražangą bei įsirašė 25 naudingumo balus.

SC: Vaidotas Pečiukas 25 (5/5 trit.), Simonas Serapinas 13, Arvydas Eitutavičius 12 (3/12 metimai), Laurynas Lučinskas 10.

„Cmoki-2“: Yauheni Beliankou 27 (12/17 metimai, 8 atk. kam.), Tsimafei Yeusijevičius 11, Daniilas Barysevičius 10.