„Kuršiai“ dramatiškai palaužė Molėtų krepšininkus

2018-11-16 20:04

Palangos „Kuršiai“ (8-4) iškovojo dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 69:66 (22:21, 8:11, 25:17, 14:17) palaužė Molėtų „Ežerūną“ (2-10).

Foto galerija

Likus pustrečios minutės „Kuršiai“ dar pirmavo 6 taškais (65:59), bet šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako ir savo deficitą likus 47 sekundėms sumažino iki minimalaus (64:65).

Likus 5 sekundėms Mykolas Dieninis buvo nubaustas technine pražanga, tačiau Arnas Beručka prametė baudą.

Molėtiškiai turėjo prasižengti, o Aidas Viskontas realizavo baudų metimus bei svečiams suteikė 3 taškų atotrūkį (67:64). Palangos ekipa pažeidė taisykles ir Ernestas Ežerskis pataikė abi baudas, tačiau tuo pačiu atsakė ir Grantas Vasiliauskas, kuris įtvirtino „Kuršių“ pergalę.

Pirmąsias rungtynes šį sezoną sužaidė po traumos atsigavęs „Kuršių“ puolėjas Aurimas Majauskas. Jis per 27 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 22 (5/6 dvit.), Ernestas Ežerskis 19 (5 rez. perd.), Raimondas Ambrulaitis 13 (12 atk. kam.), Remigijus Sugintas 7 (6 atk. kam).

„Kuršiai“: Jalenas Riley 16 (5/10 trit.), Aurimas Majauskas 12 (5 atk. kam.), Aidas Viskontas 10 (5 rez. perd.), Mykolas Dieninis ir Tomas Miškinis po 8.