Karjeros rekordus gerinęs L. Uleckas nukalė jaunųjų žalgiriečių pergalę

2018-11-16 18:52
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Tritaškiais prapliupęs Lukas Uleckas pataikė 6 metimus iš toli ir užfiksavo naują karjeros rezultatą, o jo vedama Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) komanda NKL pasiekė pergalę po dviejų nesėkmių paeiliui. Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 92:84 (18:26, 26:20, 26:16, 22:22) įveikė Jonavos „Sintek-Jonavą“ (5-8) su Martynu Linkevičiumi priešakyje.

25
28
60%
6/10
4

Nuo suolo pakilęs L. Uleckas žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (3/4 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei įsirašė 28 naudingumo balus.

Pastarasis rodiklis taip pat yra naujas žalgiriečio rekordas. Iki geriausio rezultatyvumo rezultato pakartojimo jam pritrūko vieno taško – spalio 6 d. į Palangos „Kuršių“ krepšį jis įmetė 26 taškus.

„Žalgirio-2“ ekipa į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kada trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 11:2 ir atitrūko 55:48. Ketvirtajame ketvirtyje L. Uleckui pataikius du tolimus metimus paeiliui, o Arnui Adomavičiui pridėjus vieną, kauniečiai pirmavo užtikrintai 83:68.

Jonavos ekipos gretose žibėjęs M. Linkevičius pelnė 21 tašką (5/8 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus. Puolėjas rungtyniavo beveik visą mačą – likus žaisti 15 sekundžių atsisėdo ant suolo dėl išnaudoto pražangų limito.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 25 (6/10 trit.), Rokas Jokubaitis 14, Marius Valinskas 11, Kerras Kriisa 10.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 21 (11 atk. kam.), Davaunta Thomasas 14 (5/13 metimai), Ernestas Serkevičius, Augustinas Jankaitis ir Troy Franklinas (4/12 metimai) – po 12.