Į rungtynes sugrįžęs „Perlas“ krito prieš Minsko ekipą

2018-11-10 18:21
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Pralaimėjimą tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos turnyre patyrė Vilniaus „Perlas“, kuris namuose 68:73 (15:22, 22:14, 13:23, 18:14) nusileido Minsko „Cmoki-2“ krepšininkams.

20
24
67%
4/6
4

Vilniečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje atsiliko 52:61, tačiau Simas Jarumbauskas surinko 4 taškus paeiliui, Adas Šimonis realizavo 3 baudų metimus ir šeimininkai savo deficitą nurėžė iki 4 taškų (59:63).

Visgi Baltarusijos klubas į tai atsakė tritaškiu, o „Perlas“ savo taškus pelnė tik po 2 minučių pertraukos. Po šio epizodo Cimafejus Jeusijevičius pelnė taškus iš po krepšio ir iki rungtynių pabaigos likus minutei, Minsko ekipos pranašumas išaugo iki 8 taškų (71:63).

„Perlą“ į priekį tempęs S. Jarumbauskas pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškių, 2/10 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Vilniečiams šiame susitikime nesisekė atakuoti iš toli – tikslą pasiekė 6 metimai iš 29 (21 proc.), kuomet „Cmoki“ dubleriai realizavo 7 tritaškius iš 17 (41 proc.).

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 23 (7/10 dvit., 2/10 trit.), Ernestas Naruševičius 10 (8 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 9 (6 rez. perd.).

„Cmoki-2“: Cimafejus Jeusijevičius 20 (4/6 trit.), Jeuhenijus Beliankou 19 (6/12 dvit.), Kirylas Chumakou 8.