Pirmajame kėlinyje KTU į nokdauną pasiuntę „Kuršiai“ šventė 7-ąją pergalę

2018-11-10 18:05
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Jaleno Riley vedami Palangos „Kuršiai“ (7-4) Nacionalinėje krepšinio lygoje namuose 84:65 (31:10, 13:18, 20:21, 20:16) sutriuškino Kauno KTU (3-8) krepšininkus, kuriems tai buvo šeštoji nesėkmė paeiliui.

22
22
33%
4/12
100%
6/6

Uraganiniu tempu rungtynes pradėję šeimininkai įtikinamą pranašumą susikrovė jau mačo pradžioje. Aidas Viskontas pataikė iš toli, Olaniyi Akikugbe surinko 4 taškus paeiliui, o J. Riley atseikėjo dar vieną tritaškį ir „Kuršiai“ ketvirčio viduryje jau turėjo dviženklį pranašumą (13:3).

Kauniečiai ir toliai sunkiai rado kelius link „Kuršių“ krepšio, o šeimininkai pirmąjį kėlinį užbaigė spurtu 9:2 ir po dešimties žaidimo minučių jau triuškino savo varžovus (31:10).

Per likusią mačo dalį KTU kiek sušvelnino savo deficitą, tačiau rimtesnio iššūkio mesti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Jalenas Riley per 28 minutes pelnė 22 taškus (2/5 dvit., 4/12 trit., 6/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 22 (6/17 metimai), Tautvydas Paliukėnas 13, Olaniyi Akikugbe (6/8 dvit.) ir Grantas Vasiliauskas (11 atk. kam.) po 12, Mykolas Dieninis 10 (6 atk. kam., 3 per. kam.).

KTU: Laurynas Miknevičius 18 (2/2 trit.), Dominykas Ratkus 11, Gytis Asačiovas 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).