35 taškus surinkusio J. Riley vedami „Kuršiai“ svečiuose palaužė „Perlą“

2018-11-09 20:19
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Jalenas Riley ir vėl surengė įstabų krepšinio pasirodymą, o jo vedama Palangos „Kuršių“ (6-4) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išvykoje 86:77 (22:19, 23:25, 27:17, 14:16) nugalėjo Vilniaus „Perlą“ (6-4).

35
32
4
40%
4/10

Iniciatyvą svečiai perėmė trečiojo kėlinio viduryje, kai po Tomo Miškinio rezultatyvaus perdavimo J. R. Riley pelnė tritaškį ir rezultatas tapo 58:54, o po to sekęs spurtas 14:7 dar labiau atitolino „Kuršius“ nuo varžovų (72:61).

Sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido palangiškiams švęsti šeštąją pergalę NKL čempionate.

Rezultatyviausiai „Kuršių“ gretose žaidė būtent J. Riley. Krepšininkas per 33 minutes pelnė 35 taškus (6/10 dvit., 4/10 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 32 naudingumo balus.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Marekas Blaževičius, surinkęs dvigubą dublį – pelnęs 20 taškų (7/12 dvit., 6/10 baud. met.) ir atkovojęs 12 bei perėmęs 2 kamuolius.

„Perlas“: Marekas Blaževičius 20 (12 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis ir Karolis Giedraitis po 12, Augustas Marčiulionis 10.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 35 (7 atk. kam., 4 per. kam., 32 naud. bal.), Olaniyi Akikugbe 13 (5 atk. kam.), Tomas Miškinis 12 (7 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 8 (8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 6 (5 atk. kam.).