„Cmoki-2“ lemiamu dvitaškiu išsivežė pergalę iš Marijampolės

2018-11-02 20:32

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) tarptautiniame turnyre namuose 73:74 (21:25, 20:16, 16:17, 16:16) nusileido Minsko „Cmoki-2“.

16
21
6
4

Abi komandos susitikimo metu žaidė atkakliai, o ketvirtajame kėlinyje ekipos viena nuo kitos nebuvo nutolusios daugiau nei per 6 taškus.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos Mintautas Bulanovas pataikė dvitaškį ir išvedė marijampoliečius į priekį (73:72).

Lemiama ataka Minsko komandoje buvo patikėta Andrejui Stabrouskiui. Krepšininkas, likus 13 sekundžių, taikliu dvitaškiu nužudė „Sūduvą-Mantingą“ ir iškovojo pergalę Baltarusijos ekipai rezultatu 74:73.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Andrejus Rachošenka, pelnęs 17 taškų (4/10 dvit., 3/7 trit.), atkovojęs 2 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Sirgalių palaikomoje šeimininkų komandoje labiausiai pasižymėjo Antanas Bertašius. Krepšininkas pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Bertašius 18, Justinas Jogminas 16 (7 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 9 (5 rez. perd.), Ignas Daukšys 7 (7 atk. kam.).

„Cmoki-2“: Andrejus Rachošenka 17, Andrejus Stabrouskis 16 (6 rez. perd.), Maksimas Liutychas 11, Kirilas Chumakou 7 (11 atk. kam.).